Děkujeme všem naším klientům za dosavadní mnohaletou přízeň a máme k vám PROSBU: Pokud požadujete nejnižší cenu za stejné zboží, prosím, ověřte si toto zboží VŽDY i na vino-velkoobchod.cz nebo telefonicky na 602 222 602. Z důvodů, že nás vyhledavače a srovnávače cen, které neustále navyšuji ceny a které dnes musíme platit, nutí k úpravám, které nás poškozují, budeme muset tyto placené reklamy na internetu a placené srovnávače cen opouštět. Prosíme, zařaďte si nás například mezi oblíbené a porovnávejte naše ceny, které jsou už dnes bez placení všech těchto reklam a srovnávačů cen nejnižší. Děkujeme za pochopení. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě každý den PO-NE od 7-22 hod. Jan Thur, AFIN s.r.o., Klikatá 595/27 Praha 5 Jinonice, mobil 605 264 005 nebo 602 222 602, vino-velkoobchod.cz DĚKUJEME a přejeme jen skvělé nákupy.

CABERNET MORAVIA, pozdní sběr - suché, PROQIN

Kód: PROQIN-07
292,42 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství: PROQIN s.r.o. – vinař František Prokeš 
Druh: víno s přívlastkem pozdní sběr - suché 
Ročník: 2009 
Objem: 0,75 l
 

Mešní víno. Víno, které vzniká za mimořádné péče při pěstování hroznů na farní vinici dle zásad kanonického práva a pod dohledem duchovního správce vinařské obce Velké Němčice. Víno zraje v dubových sudech po dobu dvanácti měsíců.

Hrozny sklizeny ručním sběrem hroznů, lisovány celé hrozny, teplota moštu při řízené fermentaci 18 - 22 °C.

Po malolaktické fermentaci pokračuje zrání v dubových sudech po dobu 12 měsíců a je připraveno na ideální zrání na láhvi. Díky takovému zrání v sudu je možné minimalizovat použití oxidu siřičitého a také pomocí jemného čiření, které zaručuje požadovanou stabilitu a čirost , je možné vynechat jakoukoliv filtraci. Vína připravená touto technologií se tak dostávají do láhve se všemi přírodními a zdraví prospěšnými látkami, které víno obsahuje. Originální aromatické a buketní látky, plnost, kulatost a výrazná struktura vytváří dokonalou harmonii ve vůni a v chuti.

Vyzývavá vůně černého rybízu, borůvek a ostružin elegantně harmonizuje s ovocným a kabernetovým charakterem v chuti, perníkovou kořenitostí a sametovou hebkostí.

Podává se k masitým jídlům s kořeněnými omáčkami, je také skvělým společníkem sýrů s dvojí plísní – Vltavín, Cambonzola. Víno je možné pít ihned, hodnota vína se však zvýší i zráním na láhvi (3 - 6 let).



Minimální odběr: 12

Doplňkové parametry

Kategorie: Tichá vína
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola