Kontakty

AFIN s.r.o.
Klikatá 27
158 00 Praha 5
IČO: 25121898
DIČ: CZ25121898

Telefony

+420 602 222 602
+420 605 264 005

Napište nám na e-mail: jthur@afin.cz

Bankovní spojení Fio banka, a.s.:
Číslo účtu: 824042000/2010
IBAN:        CZ30 2010 0000 0008 2404 2000


Působíme po celé ČR.

Výpis z obchodního rejstříku.
Výpis z živnostenského rejstříku.
Osvědčení o registraci plátce daně z přidané hodnoty.
Koncese pro prodej alkoholu.

Živnostenské listy:
AFIN - Velkoobchod
AFIN - Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zboží

Dostanete se k nám letadlem (10 min. autem na letiště Václava Havla Praha Ruzyň), autem, taxi, Uber (parkování v našem dvoře), autobusem (zastávka MHD Vidoule u souseda), vlakem nebo metrem (5 min. pěšky metro Jinonice) nebo lodí po Vltavě.

Přijedou-li k nám klienti, vinaři nebo dopravci, máme dvůr pro pohodlné parkování několika aut. Zaparkujete i s velkým nákladním autem, kromě kamionu a pohodlně naložíte od jedné láhve po několik palet vína. Od Vltavy k nám do kopců vedou dvě hlavní dopravní tepny: Plzeňská - Jinonická - Klikatá nebo Radlická - V Zářezu - Puchmajerova - Klikatá. Na Radlické ústí rovněž tunel z Holešovic, Letné, Břevnova. Z druhé strany od letiště, od Plzně - až na konec dálnice D5 směr Praha centrum a Nové Butovice. Nebo po novém pražském okruhu od Brna z D1 Vás k nám přivede přes Barrandov a Stodůlky, ulice Jeremiášova, Řeporyjská kolem zámku Jinonice po levé ruce přijde po hlavní silnici hned za zatáčkou rybníček po pravé ruce a hned u něj ostře doleva je již sousední ulice Karlštejnská, na jejímž konci vlevo z kopce je ulice Klikatá a druhý dům po pravé straně s reklamou vína, vjedete do dvora. Neodbočíte-li při cestě z brněnské dálnice D1 na nový velký pražský okruh na 12 km, můžete zjet po ukončení D1 až na Jižní spojku směr Plzeň, která Vás přivede na ulici Radlická ještě před Smíchovem s řekou Vltavou po pravé straně. Jakmile narazíte na Radlickou, vydáte se po ní vlevo do kopců a přivede Vás až k stanici metra Jinonice, hned za ní odbočíte doprava do ulice V Zářezu a po par metrech ulice pokračuje rovně ulici Puchmajerova asi 200 m a na nejbližší nesvětelné ale docela velké křižovatce doprava do ulice Klikatá a hned druhý dům po pravé straně vjedete do dvora. Máme nepřehlédnutelné reklamní sloupy i plot. Pozor při zadávání do navigace, která nabízí Klikatou ulici v sousední obci Ořech hned vedle Prahy - klikejte na Klikatá 595/27 Praha nebo Klikatá 27 Praha. Některé navigace nás rovněž uvádí jako Praha 5 nebo Praha 13 ještě než máte možnost zadat ulici s popisným číslem.

Pro pěší je k dispozici autobusová zastávka Vidoule 30 m u sousedního domu, metro Jinonice v pěší dostupnosti několika minut odkud navíc jezdí autobusy MHD až k nám. Jízdní řády Pražské hromadní dopravy - MHD je http://pid.idos.cz/spojeni/