Nakupujete u nás poprvé? Uložte si vino-velkoobchod.cz a nakupujte za nejnižší ceny. Dotazy řešíme ihned i o svátcích, víkendu nebo pozdě večer. Volejte nebo pište: 602 222 602 nebo 605 264 005. .

Formitox křída na mravence

Kód: 63145
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
47,82 Kč / ks Měrná cena:
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

FORMITOX křída je účinný přípravek proti mravencům (Monomorium pharaonis), kteří často pronikají zvenku do vnitřních prostor budov. Vhodné použití na porézní nebo tvrdé povrchy v interiérech bytových a nebytových prostorů.

Návod na použití

Vyjmout křídu z fólie a místa výskytu mravenců označit čárou. Po kontaktu s účinnou látkou hmyz do 30 minut hyne.

Na místa ošetřená přípravkem FORMITOX křída je nutné zabránit přístupu dětem, domácím a hospodářským zvířatům.

Účinná látka: permethrin 20 g/kg, piperonylbutoxid 20 g/kg, tetramethrin 4 g/kg

Benefity výrobku

Snadná aplikace. Okamžitá a účinná pomoc v boji s mravenci. Po aplikaci lze ošetřené prostory ihned využívat (oproti sprejům získáte i několik hodin!). Vhodný doplněk k již existujícímu prášku na mravence „FORMITOX extra“.

Provedení: pevná látka - křída

Klasifikace nebezpečnosti: H302 Zdraví škodlivý při požití. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H400 Vysoce toxický pro vodní organismy. H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Balení

  • 1 ks v krabičce, 80 krabiček v kartonu

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače hmyzu a hlodavců
EAN: 8594021252088

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola