Děkujeme všem naším klientům za dosavadní mnohaletou přízeň a máme k vám PROSBU: Pokud požadujete nejnižší cenu za stejné zboží, prosím, ověřte si toto zboží VŽDY i na vino-velkoobchod.cz nebo telefonicky na 602 222 602. Z důvodů, že nás vyhledavače a srovnávače cen, které neustále navyšuji ceny a které dnes musíme platit, nutí k úpravám, které nás poškozují, budeme muset tyto placené reklamy na internetu a placené srovnávače cen opouštět. Prosíme, zařaďte si nás například mezi oblíbené a porovnávejte naše ceny, které jsou už dnes bez placení všech těchto reklam a srovnávačů cen nejnižší. Děkujeme za pochopení. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě každý den PO-NE od 7-22 hod. Jan Thur, AFIN s.r.o., Klikatá 595/27 Praha 5 Jinonice, mobil 605 264 005 nebo 602 222 602, vino-velkoobchod.cz DĚKUJEME a přejeme jen skvělé nákupy.

MASCHIO FRIZZANTE PROSECCO BIO SCREWCAP 0,75 l

Kód: GI-361152
178 Kč / ks
Skladem

Velkoobchodní a maloobchodní prodej vín za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Objednávejte nonstop 602 222 602.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro výrobu našeho Prosecco DOC Biologico používáme révu z „historické" zóny DOC, která je nejlepší z velké oblasti, kde se pěstuje réva Glera. Prosecco DOC Biologico se získává přímo z moštu, který se podrobuje fermentaci s vybranými kvasinkami po dobu jednoho měsíce při kontrolované teplotě 12 až 15° C.

Oblast: Treviso (Veneto)

Odrůda: Glera

Charakteristika: bílé polosuché perlivé víno. V barvě světle slámově žluté s živou bohatou pěnou. Ve vůni výrazné kandované ovoce a sladké květiny. V chuti jemné, aromatické, svěží s příjemným perlením zlatavé barvy, s intenzívní vůní ovoce a jemnými tóny akátových květů. Jemná a svěží chuť s lahodným závěrem po kandovaném ovoci.

Složení: Alk. 10,5%, zbytkový cukr 12 g/l.

Gastronomická doporučení: hodí se ke všem chodům, zároveň je vynikající i jako aperitiv

Teplota servírování: 6-8°C

Doplňkové parametry

Kategorie: ITÁLIE
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Na těchto stránkách prodáváme i alkoholické nápoje. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že je Vám 18 let a více.