Děkujeme všem naším klientům za dosavadní mnohaletou přízeň a máme k vám PROSBU: Pokud požadujete nejnižší cenu za stejné zboží, prosím, ověřte si toto zboží VŽDY i na vino-velkoobchod.cz nebo telefonicky na 602 222 602. Z důvodů, že nás vyhledavače a srovnávače cen, které neustále navyšuji ceny a které dnes musíme platit, nutí k úpravám, které nás poškozují, budeme muset tyto placené reklamy na internetu a placené srovnávače cen opouštět. Prosíme, zařaďte si nás například mezi oblíbené a porovnávejte naše ceny, které jsou už dnes bez placení všech těchto reklam a srovnávačů cen nejnižší. Děkujeme za pochopení. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě každý den PO-NE od 7-22 hod. Jan Thur, AFIN s.r.o., Klikatá 595/27 Praha 5 Jinonice, mobil 605 264 005 nebo 602 222 602, vino-velkoobchod.cz DĚKUJEME a přejeme jen skvělé nákupy.

Prosciutto Cotto Fiero 8,5 kg

Kód: LS-45452
2 770 Kč / ks
Skladem

Víno a italské potraviny za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Informace PO - NE, 7 - 22,  602 222 602.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
Vařená šunka vyrobená z čerstvého vykostěného vepřového stehna, solená a ochucená ve slaném nálevu, ručně tvarovaná a vařená podle tradice. Použité maso pochází z ES. Metody zpracování definují kvalitu produktu ve „vysoké kvalitě“. Vařená šunka dobrou konzistenci a typickou sladkou vůni s ovocnými a kořeněnými tóny. Produkt je k dispozici v celém formátu, vakuově balený v aluminizovaném a pasterizovaném sáčku.
 

Složení:

Vepřová maso kýta (90 %) původ (EU), voda, sůl, Dextróza, sacharóza, aroma, koření. Antioxidanty E301, konzervanty: E250.Tepelně opracovaný masný výrobek.

Nutriční hodnoty:

Energetická hodnota na 100 g 131 kj / 551 kcal

Tuky (g): 5,3 z toho Nasycené mastné kyseliny (g): 1,9 Sacharidy (g): 1,3, z toho Cukry (g): 0,9 Polyalkoholy (g): 0 Škroby (g): 0 Vláknina (g): 0, Bílkoviny (g): 19,7 Vitamíny (g): 0 Minerální látky (g): 0 Sůl (g): 2,0.

Alergeny:

Neobsahuje.

 

Minimální objednávka u delikates k vínu je 7.300 Kč s DPH.

Tento produkt je v kategorii Delikatesy k vínu, celková výše objednávky s možností mixu více produktů, musí být v minimální výši 7.300 Kč s DPH.

Tato prezentace není závazná - každá konkrétní poptávka musí byt prodávajícím potvrzena včetně ceny a skladové dostupnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: DELIKATESY K VÍNU
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola