Děkujeme všem naším klientům za dosavadní mnohaletou přízeň a máme k vám PROSBU: Pokud požadujete nejnižší cenu za stejné zboží, prosím, ověřte si toto zboží VŽDY i na vino-velkoobchod.cz nebo telefonicky na 602 222 602. Z důvodů, že nás vyhledavače a srovnávače cen, které neustále navyšuji ceny a které dnes musíme platit, nutí k úpravám, které nás poškozují, budeme muset tyto placené reklamy na internetu a placené srovnávače cen opouštět. Prosíme, zařaďte si nás například mezi oblíbené a porovnávejte naše ceny, které jsou už dnes bez placení všech těchto reklam a srovnávačů cen nejnižší. Děkujeme za pochopení. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě každý den PO-NE od 7-22 hod. Jan Thur, AFIN s.r.o., Klikatá 595/27 Praha 5 Jinonice, mobil 605 264 005 nebo 602 222 602, vino-velkoobchod.cz DĚKUJEME a přejeme jen skvělé nákupy.

The Dot Chardonnay Austrian Banana 0,75l

Kód: BUD-231224
240 Kč / ks
Skladem

Víno za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Objednávejte nonstop 602 222 602.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dolní Rakousko, největší vinařská oblast našich jižních sousedů, se rozprostírá kolem hlavního města Vídně. Zdejší horké dny a chladné noci vytvářejí ty nejlepší podmínky pro pěstování vinné révy. Barva světlé žlutá. Výrazné ovocné a bylinkové aroma. V chuti připomíná banány, muškátový oříšek s jemným náznakem citrusů a hrušek. Hodí se výborně k rybám, telecímu a drůbežímu masu. Podávat při teplotě 10-12°C.

Alkohol : 13%


Minimální odběr: 240

Doplňkové parametry

Kategorie: BÍLÁ VÍNA
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola