Děkujeme všem naším klientům za dosavadní mnohaletou přízeň a máme k vám PROSBU: Pokud požadujete nejnižší cenu za stejné zboží, prosím, ověřte si toto zboží VŽDY i na vino-velkoobchod.cz nebo telefonicky na 602 222 602. Z důvodů, že nás vyhledavače a srovnávače cen, které neustále navyšuji ceny a které dnes musíme platit, nutí k úpravám, které nás poškozují, budeme muset tyto placené reklamy na internetu a placené srovnávače cen opouštět. Prosíme, zařaďte si nás například mezi oblíbené a porovnávejte naše ceny, které jsou už dnes bez placení všech těchto reklam a srovnávačů cen nejnižší. Děkujeme za pochopení. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě každý den PO-NE od 7-22 hod. Jan Thur, AFIN s.r.o., Klikatá 595/27 Praha 5 Jinonice, mobil 605 264 005 nebo 602 222 602, vino-velkoobchod.cz DĚKUJEME a přejeme jen skvělé nákupy.

Paul Jaboulet Ainé Muscat de Beaunes-de-Venise AOC Le Chant des Griolles 0,375 l francouzské bílé sladké dezertní víno z Cotes du Rhone

Kód: G-FR-000208
415,01 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země původu:Francie 
Vinařská oblast:Côtes du Rhône
Vinařství:Paul Jaboulet Ainé
  
Typ:bílé víno
Odrůda:Muscat
Ročník:2010/11
Objem:0,375 l
Konzumace:po 2. roce
Dekantace:ano
Archivace:4-12 let
Druh vína:sladké
Počet v kartonu: 12 ks
  
zrání:Hrozny jsou napadeny botritickou plísní. Víno fermentuje v tanku do dosažení 11% zbytkového cukru, pak se zastavuje přidáním neutrálního alkoholu. Zůstává min. 252 g/litr zbytkového přírodního cukru
  
chuť a vůně:Elegantní, vysoce extraktivní a květinová vůně s výrazným aroma hroznovosti a s dotekem bílých květů. Chuť je sladká, komplexní a vysoce koncentrovaná s doteky akátového medu a zralých hroznů.
  
charakteristika: 
k sladkým dezertům


Minimální odběr: 12

Doplňkové parametry

Kategorie: BÍLÁ VÍNA
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola