Děkujeme všem naším klientům za dosavadní mnohaletou přízeň a máme k vám PROSBU: Pokud požadujete nejnižší cenu za stejné zboží, prosím, ověřte si toto zboží VŽDY i na vino-velkoobchod.cz nebo telefonicky na 602 222 602. Z důvodů, že nás vyhledavače a srovnávače cen, které neustále navyšuji ceny a které dnes musíme platit, nutí k úpravám, které nás poškozují, budeme muset tyto placené reklamy na internetu a placené srovnávače cen opouštět. Prosíme, zařaďte si nás například mezi oblíbené a porovnávejte naše ceny, které jsou už dnes bez placení všech těchto reklam a srovnávačů cen nejnižší. Děkujeme za pochopení. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě každý den PO-NE od 7-22 hod. Jan Thur, AFIN s.r.o., Klikatá 595/27 Praha 5 Jinonice, mobil 605 264 005 nebo 602 222 602, vino-velkoobchod.cz DĚKUJEME a přejeme jen skvělé nákupy.

Vino Nobile di Montepulciano DOCG ”La Braccesca”

Kód: G-267110
508 Kč / ks
Skladem

Víno za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Prodej vín od jedné láhve. Objednávejte nonstop 602 222 602.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Víno má elegantní vůni, ve které vyniká ovocnost přecházející až do marmelád s delikátním tónem tabáku, vanilky a jiného koření. Víno nepřekvapí silným tělem, ale pevnou páteří s hladkými tříslovinami. Nádherná ovocnost s tóny hořké čokolády.
  • První ročník byl 1990, což je z pohledu Antinori „mladé víno.
  • 12 měsíců zrání v sudech a 12 měsíců v lahvi.
  • 90% Prugnolo Gentile, 10% Merlot
  • Obsah alkoholu:14 %
  • Objem:0,75 L
  • Obsah cukru:Suché
  • Odrůda vína:Cuveé červené
  • Klasifikace:DOCG
  • Konzumace:po 3. roce
  • Ročník:2020
  • Archivace:4-12 let
  • Počet v kartonu:6 ks


Minimální odběr: 6 lahví

Při nákupu nad 6.000 Kč  cena 484 Kč / láhev

Doplňkové parametry

Kategorie: Antinori
Hmotnost: 1.6 kg
Cukernatost: suché
Objem láhve: 0,75 l
Odrůda: cuvée červené
Ročník: 2020
Vinařská oblast: Toscana
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola