Akce ihned Champagne Dom Pérignon Rosé 2003 0,75 l Metamorphosis by Iris van Herpen in giftbox

Kód: MH-1064982
9 538 Kč / ks
Skladem

Víno za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Prodej vín od jedné láhve. Objednávejte nonstop 602 222 602.

Detailní informace

Detailní popis produktu

alkohol: 12,5 %
objem: 750 ml

Proměna, která nikdy nekončí

Metamorfóza znamená změnu formy, vývoj, přeměnu z jednoho stádia do dalšího. Metamorfóza v sobě skrývá neustálou dynamiku, je symbolem proměnlivosti, evoluce a znovuzrození. Šampaňské Dom Pérignon je ztělesněním fascinujícího procesu metamorfózy již po staletí: vždy se znovuzrodí v pravém okamžiku, ve formě nového ročníkového vína, zcela dle duchovního odkazu mnicha Doma Pérignona.

Moc nového stvoření

Procesem zrání Dom Pérignon demonstruje svou neutuchající víru v moc nového stvoření. Cílem značky Dom Pérignon je to, aby se ročníkové šampaňské s každým přibývajícím rokem měnilo, až do doby, kdy najde svou pravou podstatu. Víno na první pohled klidně leží v tmavých zákoutích tajemných sklepů a zraje. Uvnitř láhví ale probíhají rozhodující, dynamické procesy. Víno si zachovává své prvotní charakteristiky, zároveň ale nabývá nových rozměrů a zesiluje svou podstatu.

Dom Pérignon a jeho moc nového stvoření je inspirativní pro řadu současných umělců, kteří již v minulosti vytvořili limitované edice: Jeff Koons, David Lynch, Andy Warhol nebo Karl Lagerfeld.

V závěru letošního roku se do memoárů značky nepřehlédnutelně zapíše nekonformní umělkyně, nizozemská módní návrhářka Iris van Herpen, která ztvárnila koncept metamorfózy a vtiskla osobitý design ikonické láhvi Dom Pérignon.

Iris van Herpen vytvořila fascinující dílo, inspirované významem času při výrobě šampaňského Dom Pérignon. Na straně jedné je nutná hbitost a rychlost při sběru hroznů ve chvíli, kdy jsou na vrcholu dokonalosti, na straně druhé stojí dlouhé roky potřebné k aktivnímu zrání vína. Metamorfóza z dílny Iris van Herpen vyzdvihuje tuto dualitu času a zdůrazňuje unikátnost šampaňského Dom Pérignon.

 

Dom Pierre Pérignon byl v letech 1668 – 1715 sklepmistrem v opatství Hautvillers v kraji Champagne. Jeho celoživotním cílem bylo prostřednictvím experimentování a neustálých inovací vytvořit podle jeho slov „nejlepší víno na světě“. Dnes vzniká každý nový ročník šampaňského Dom Pérignon v duchu této výzvy. Každý ročník je novým začátkem, znovuzrozením. Jeff Koons se narodil v roce 1955 a je jedním z nejslavnějších současných amerických umělců. Jeho vizí je stát se pomocí umění kronikářem moderní civilizace. Je perfekcionistou, jehož obsesí je tvořit umělecká díla dostupná pro každého. Při své práci spojuje koncepty a metody konceptuálního umění, pop artu, apropriace a populární kultury. Výsledkem je jeho vlastní a originální, ikonický styl.

 

 Minimální odběr: 1

Po telefonické domluvě jsme Vám k dispozici každý den včetně víkendu.  Osobně si vyberete na adrese Klikatá 27, Praha 5 - Jinonice nebo Vaši objednávku rádi přijmeme také telefonicky 251 612 092-5, 605 264 005-6, e-mailem:obchod@vino-velkoobchod.cz  nebo po registraci.

Tato prezentace není závazná - každá konkrétní poptávka musí byt prodávajícím potvrzena včetně ceny a skladové dostupnosti. Toto víno obsahuje alkohol a podle zákona jej prodáváme pouze osobám starším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dom Pérignon
Hmotnost: 3 kg
Barva vína: růžové
Cukernatost: brut
Dárkové balení: Ano
Objem láhve: 750 ml
Odrůda: cuvée růžové
Ročník: 2003
Vinařský region Francie: Champagne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: