12.4.2021 Máme otevřeno "na okénko v roušce" i nadále a každý den. Do ulice Klikatá přijedete například z ulic Karlštejnská nebo Puchmajerova. A tedy ulicí Klikatá jedete z kopce a po 50 metrech z křižovatky seshora směrem dolů, po pravé straně jsme hned druhý barák, označený reklamou vína, vjedete do dvora nebo zavoláte a my otevřeme bránu. Neznáte-li oblast kolem metra Jinonice, prosím, jukněte na netu do mapy než k nám vyrazíte. Příjezd ulici Klikatá je možný i zezdola od ulice Jinonická nebo od Waltrovky nad Smíchovem. Lze přijet i ulicí Radlická, za metrem Jinonice vpravo do ulice V Zářezu, a pokračujete Puchmajerovou až k naši ulici Klikatá – a dál viz popis nahoře. Do baráku a sklepů klienty nepouštíme do 2.5. a od 3.5. jen s rouškou. Obsloužíme Vás venku na našem dvoře, kde můžete parkovat. Poprosíme, mějte roušku nebo respirátor. Mimochodem každoročně prodáváme nové zabalené i po létě nebo zimě použité klimatizace i s funkcí topení, mrazáky, lednice, vinotéky, skladovací a přepravné boxy i přepravky, takže Vám je rádi i od 3.5. předvedeme. Bude-li pršet, máme reklamní deštníky k dispozici. Dojednáme se přes mobily, u nás kupříkladu dobře zapamatovatelný 602 222 602. Po telefonické domluvě i o víkendu a svátečných dnech. Platební karty nepřijímáme. Platba v hotovosti nebo převodem předem z jakékoliv banky. Na místě můžete rovněž platit okamžitým převodem na náš účet do Fio banky jen pokud máte Fio banku nebo když víte, že okamžité platby nabízí i Vaše banka - https://www.cnb.cz/export/sites/cnb/cs/platebni-styk/.galleries/certis/download/seznam_okamzite_platby.pdf. Nadále jsme opatrní s příjmem zboží, pro které máme vyčleněnou místnost i vstup mimo hlavní vchod, kde obsluhujeme klienty "na okénko v roušce". Kdo spěchá na odběr, doporučujeme vybírat z 600-700 druhů vín a dalšího zboží v Akci ihned, ideálně po telefonu. Volat nám můžete i na 251 612 092-5 nebo 605 264 005-6 klidně i večer do 22 hodiny. Jan Thur, obchodník s dobrým vínem také na emailu jthur@afin.cz

Víno Château Latour-Martillac Grand Cru Classé de Graves Pessac-Léognan 2015

Kód: LATOUR-KU-4357
1 124 Kč / ks
Skladem

Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Víno za nejnižší ceny i s ohledem na dopravu vína pro vinotéky, vinárny, restaurace, firmy a lidi až domů. Objednávejte nonstop 602 222 602.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství: Château Latour
Odrůda: Cuvée
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Bordeaux
Ročník: 2015
Objem: 0.75 l
Konzumace: po 3. roce
Dekantace: ano
Archivace: 10-20 let

Chateau Latour Martillac v ročníku 2015 ukazuje výtečnou tmavě granátovou barvu. Vůně ilustruje dobrou zralost a stopy červeného ovoce (maliny, třešně) a černého (rybíz, ostružiny). Dotek zrání na dřevě je stále přítomný, ale velmi elegantně. Postupně se ve vůni objevují další tóny, květinové, lékořice, creme de cassis a dotek kakaa. Chuť plná, více vrstevnatá a podmanivá. Trísloviny přítomný, dle tradičního stylu vína apelace Pessac Leognan však v elegantní, klasické variantě. Odrůdy: 54% Cabernet Sauvignon, 40% Merlot, 6% Petit Verdot. 90 bodů Tim Atkin.

Doporučujeme.

Poznámka:
Zrání v barriques nebo jiných dřevěných sudech.
Baleno po 12 ks.

Minimální odběr: 6

Doplňkové parametry

Kategorie: ČERVENÁ VÍNA
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: